telefon

+48 601-22-80-44

Nasze atrakcje nad Jeziorakiem

Spędź urlop aktywnie!


Ośrodek wypoczynkowy Skrzat oferuje Gościom nie tylko tanie domki nad jeziorem Jeziorak, ale także szereg innych atrakcji. Pomijając knajpę „Nad Żaglami”, gdzie każdy w dobrej cenie będzie w stanie zaspokoić głód, okolica gwarantuje wszystkim niezapomniane przeżycia i wiele miłych wspomnień.

 

Przede wszystkim natura daje dużo okazji do sprawdzenia swoich sportowych umiejętności. Atrakcyjne miejsca do pieszych wędrówek i wycieczek rowerowych (ośrodek wczasowy Skrzat umożliwia korzystanie z rowerów), trawiasta plaża i kąpielisko oddzielone od głębokiej wody pomostem do opalania to tylko niektóre z atrakcji, które mają do dyspozycji Goście naszego ośrodka wypoczynkowego. Osoby korzystające z domków letniskowych nad jeziorem będą miały także możliwość jazdy motorówką. Do Państwa dyspozycji oddajemy ponadto wypożyczalnię sprzętu wodnego i kosz do koszykówki.

 

 Dla tych, którzy będą chcieli poznać okolicę podczas wczasów na Mazurach, także mamy ciekawą propozycję. Chcą Państwo zwiedzić Iławę i jej okolice? Zobaczyć zamki w Malborku, Prabutach, Kwidzyniu? A może odbyć rejs statkiem z Iławy do Ostródy? Ci, którzy zdecydują się na noclegi w naszych domkach letniskowych nad jeziorem, mogą liczyć na moc atrakcji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, a także kontaktu z przedstawicielem ośrodka wypoczynkowego Skrzat. Odpowie on na wszelkie Państwa pytania.