telefon

+48 601-22-80-44

Atrakcje wczasów na Mazurach

Spędź urlop aktywnie!


Ośrodek wypoczynkowy Skrzat
oferuje gościom nie tylko tanie domki nad jeziorem Jeziorak, ale także szereg innych atrakcji. Pomijając knajpę „Nad Żaglami”, gdzie każdy w dobrej cenie będzie w stanie zaspokoić głód, to okolica gwarantuje wszystkim niezapomniane wczasy na Mazurach.

 

Przede wszystkim natura daje dużo okazji do sprawdzenia swoich sportowych możliwości. Atrakcyjne miejsca do pieszych wędrówek i wycieczek rowerowych (ośrodek wczasowy Skrzat umożliwia korzystanie z rowerów), trawiasta plaża i kąpielisko  oddzielone  od głębokiej wody pomostem do opalania, a także jazdy motorówką to tylko niektóre z atrakcji, jakim mogą się oddać goście naszego ośrodka wypoczynkowego. Osoby korzystające z domków letniskowych nad jeziorem będą mieli także możliwość jazdy motorówką. Do Waszej dyspozycji będzie także wypożyczalnia sprzętu wodnego i kosz do koszykówki.

 

Dla tych, którzy będą chcieli poznać okolicę podczas wczasów na Mazurach, także mamy odpowiednią ofertę. Chcecie Państwo zwiedzić Iławę i jej okolice? Zobaczyć zamki w Malborku, Prabutach, Kwidzyniu? A może odbyć rejs statkiem z Iławy do Ostródy? Ci, którzy zdecydują się na nasze tanie noclegi w domkach letniskowych  nad jeziorem, mogą liczyć na moc atrakcji. Gwarantujemy profesjonalną obsługę. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia naszej propozycji, a także kontaktu z przedstawicielem ośrodka wypoczynkowego Skrzat. Odpowie on na wszelkie Państwa pytania.