telefon

+48 601-22-80-44

Ośrodek wypoczynkowy Skrzat

Kompleks leśny nad jeziorem Jeziorak

 

Ośrodek wypoczynkowy Skrzat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim w miejscowości Makowo, w pobliżu Iławy nad jeziorem Jeziorak,  zewsząd otoczony jest malowniczymi lasami Pojezierza Iławskiego. Nasz ośrodek wypoczynkowy w każdej chwili jest gotowy na przyjęcie gości.

 

Pojezierze Iławskie to piękny teren położony między dolnym brzegiem Wisły w zachodniej części a środkowym brzegiem rzeki Pasłęki we wschodniej części. Turyści przybywają ze wszystkich stron naszego kraju do naszych domków letniskowych po to, by po raz pierwszy spotkać się z wyjątkowym krajobrazem Krainy Tysiąca Jezior. Przepiękne okoliczne tereny zapraszają na wczasy na Mazurach z dala od technologii – Ci, którzy tego pragną, schronią się tu przed morderczym tempem życia cywilizacji.

 

Okolica naszych domków letniskowych jest idealna dla tych, którzy chcą być blisko natury na przykład przez uprawianie sportów wodnych czy też inne atrakcje – wędkarstwo, myślistwo, piesze wędrówki czy wycieczki po lesie.

 

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty jednego z wielu ośrodków wypoczynkowych na Mazurach. Ośrodek wczasowy Skrzat to gwarancja udanego urlopu nad jeziorem Jeziorak, w otoczeniu przyrody i z dala od miejskiego szumu.