telefon

+48 601-22-80-44

Ośrodek wypoczynkowy z grillem – o nas

Kompleks leśny nad jeziorem Jeziorak

 

Ośrodek wypoczynkowy Skrzat znajduje się w województwie warmińsko-mazurskim w miejscowości Makowo, w pobliżu Iławy nad jeziorem Jeziorak. Otaczają nas malownicze lasy Pojezierza Iławskiego. Nasz ośrodek wypoczynkowy w każdej chwili jest gotowy na przyjęcie gości.

 

Pojezierze Iławskie to piękny teren położony między dolnym brzegiem Wisły w zachodniej części a środkowym brzegiem rzeki Pasłęki we wschodniej części. Turyści przybywają ze wszystkich stron naszego kraju do naszych domków letniskowych po to, by spotkać się z wyjątkowym krajobrazem Krainy Tysiąca Jezior. Przepiękne okoliczne tereny zapewniają wyjątkowa tło dla wczasów na Mazurach. Ci, którzy tego pragną, schronią się tu przed morderczym tempem życia współczesnego świata.

 

Ośrodek wypoczynkowy na Mazurach – warto nas wybrać

 

Okolica naszych domków letniskowych jest idealna dla tych, którzy chcą być blisko natury, na przykład przez uprawianie sportów wodnych czy też inne aktywności na świeżym powietrzu – tj. wędkarstwo, myślistwo, piesze wędrówki czy wycieczki po lesie.

 

Dla niektórych z Państwa dużym atutem może być też fakt, że mamy własny grill – nasz ośrodek wypoczynkowy z grillem zapewnia możliwość skosztowania przysmaków prosto z rusztu. Nie bez przyczyny mówi się, że grillowanie jest narodowym sportem Polaków. Wybierając nasz ośrodek wypoczynkowy z grillem na Mazurach – mają Państwo gwarancję, że będą mogli grillować w pięknym otoczeniu, w malowniczej krainie mazurskich jezior i lasów.

 

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty naszego ośrodka wypoczynkowego na Mazurach. Skrzat to gwarancja udanego urlopu nad jeziorem Jeziorak, w otoczeniu przyrody i z dala od miejskiego szumu.